UWAGA!

Rozpoczynamy program badań przesiewowych raka jelita grubego dotyczy kolonoskopii (BEZ SKIEROWANIA)

Dla 50 – 65 lat

lub 40 -49 lat, które posiadają krewnego pierwszego stopnia, u którego rozpoznano nowotwór jelita grubego.

Przeciwskazania:

• występujące objawy kliniczne sugerujące nowotwór jelita grubego
  • wykonana kolonoskopia w okresie ostatnich 10 lat.

ZAPISY NA BADANIA NIE WYMAGAJĄ SKIEROWANIA !

Kwalifikacji do programu dokonuje się poprzez wypełnienie ankiety do programu, którą można pobrać poniżej lub pobrać z Rejestracji (budynek główny szpitala) od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 15:00.

ANKIETA dostępna do pobrania tutaj.

Wypełnioną ankietę należy dostarczyć do Rejestracji (budynek główny szpitala) od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 15:00 lub przesłać skan na maila: endoskopia.profilaktyka@szpitalrawicz.pl (wówczas oryginał zabrać ze sobą podczas wizyty).

Więcej informacji na temat programu uzyskają Państwo pod numerem telefonu: 65 537 63 25 od pon.-pt. 12:00- 14:00 lub mailowo: endoskopia.profilaktyka@szpitalrawicz.pl

ZAPRASZAMY 😊