DZIEŃ DZIECKA PEŁEN UŚMIECHÓW W ODDZIALE PEDIATRYCZNYM
Dzisiejszy dzień był wyjątkowy dla naszych najmłodszych pacjentów. Z okazji Dnia Dziecka Oddział Pediatryczny odwiedziła wspaniały Show Miś z Ekipą, która wraz z partnerami przygotowała dla dzieci mnóstwo niespodzianek i prezentów.
Radość, uśmiechy i wzruszenie towarzyszyły temu spotkaniu. Dzięki przekazanym paczkom upominkowym nasi mali pacjenci mogli choć na chwilę zapomnieć o szpitalnej codzienności i poczuć magię tego szczególnego święta.
Serdecznie dziękujemy całej ekipie Show Miś z Ekipą oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tej pięknej inicjatywy. Państwa obecność, życzliwość i wielkie serca sprawiły, że dzisiejszy dzień był dla dzieci pełen radości i niezapomnianych emocji.
Dziękujemy za każdy uśmiech, który pojawił się dziś na twarzach naszych najmłodszych pacjentów.












