HOTEL DLA MEDYKA

Szanowni Państwo!

Dzięki współpracy Szpitala z Gminą Rawicz od 06.04.2020 r. w Rawiczu powstaje  ,,Hotel dla Medyka". Dzięki uprzejmości pana Burmistrza G. Kubika oraz Dyrektora OSiR M. Szymkowiaka już od poniedziałku personel medyczny Szpitala będzie miał możliwość skorzystania z bazy hotelowej z 39 miejscami noclegowymi.

Zarząd Szpitala w związku z trwającą sytuacją epidemiologiczną w kraju, dotyczącą koronawirusa, zwrócił się z prośbą o możliwość wykorzystania Hotelu Sportowego w Rawiczu przy ul. Spokojnej 1a, jako „Hotelu dla Medyka”- odrębnego miejsca, w którym pracownicy Szpitala oczekując na wyniki mogliby odpocząć i przenocować.

Personel medyczny to grupa zawodowa najbardziej narażona na kontakt z zakażonymi pacjentami, dlatego często nie chcą wracać do domów, aby nie narażać zdrowia swoich biskich. Pracownicy naszej placówki każdego dnia stają przed ryzykiem zakażenia.

Dziękujmy za zrozumienie i zapewniamy, że okazana pomoc umożliwi nam realizację bezpiecznego i nieprzerwanego świadczenia usług.

Zarząd Szpitala

Ewa Kaźmieruk              Tomasz Paczkowski