SZUKAMY LEKARZY

Oddział Chorób Wewnętrznych Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. zaprasza lekarzy specjalistów chorób wewnętrznych oraz lekarzy, którzy chcą rozpocząć specjalizację w dziedzinie chorób wewnętrznych.
Prezes Szpitala oferuje dodatek do rezydentury.
W chwili obecnej posiadamy dwa miejsca specjalizacyjne dla lekarzy rezydentów oraz dwa etaty dla lekarzy posiadających specjalizację z chorób wewnętrznych.
W Oddziale pracują lekarze specjaliści chorób wewnętrznych, posiadający specjalizację z zakresu diabetologii, reumatologii, geriatrii. Oddział posiada 40 łóżek, w tym 5 łóżek intensywnego nadzoru.
Kadrę pielęgniarską stanowi zespół doświadczonych specjalistek.

Zapewniamy zdobycie praktycznych umiejętności z dziedziny chorób wewnętrznych (USG jamy brzusznej, punkcję jamy opłucnej, otrzewnej, biopsje narządowe pod kontrolą usg, biopsję szpiku oraz nakłucia diagnostyczne i lecznicze stawów). W Oddziale wykonuje się badania USG, badania metodą Holtera (EKG, ABPM), echokardiograficzne. Współpracująca Pracownia Endoskopii zabezpiecza diagnostykę przewodu pokarmowego. Szpital dysponuje całodobowym dyżurem Pracowni Tomografii Komputerowej.
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ OTWARCIA SPECJALIZACJI W DZIEDZINACH SZCZEGÓŁOWYCH DLA SPECJALISTÓW CHORÓB WEWNĘTRZNYCH.
Na uwagę zasługuje informacja, ze podczas samodzielnych dyżurów kierownik oddziału, bądź jego zastępca, zapewnia o całodobowym i bezproblemowym kontakcie.
W dodatkowej ofercie dla zainteresowanych lekarzy do dyspozycji mieszkanie służbowe o powierzchni 90 m2.