INFORMACJA DLA RODZIN I BLISKICH PACJENTÓW

Rodziny i osoby najbliższe mogą podać chorym za pośrednictwem personelu medycznego najpotrzebniejsze i niezbędne rzeczy osobiste w niezbędnej ilości oraz butelkowaną wodę lub napoje. Prosimy je przynosić w reklamówkach podpisanych imieniem i nazwiskiem pacjenta, ze wskazaniem oddziału oraz numeru sali. Prosimy nie podawać pacjentom rzeczy wartościowych, ponieważ Szpital nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Rzeczy, które chcecie Państwo przekazać osobom chorym, mogą zostać przyniesione przez jedną osobę w godzinach: 11.00-12.00 oraz 18.00-19.00. Odbierze je od Państwa osoba pełniąca dyżur na śluzie przy wejściu z tyłu budynku szpitala.

PRZYPOMINAMY, ŻE WSZYSTKIE OSOBY PRZEBYWAJĄCE NA TERENIE SZPITALA OBOWIĄZUJE NOSZENIE MASECZEK I ZACHOWANIE DYSTANSU 2 METRÓW POMIĘDZY OSOBAMI