OTRZYMANE WSPARCIE

W związku z przystąpieniem do projektu pt. „Działania związane z zapobieganiem, łagodzeniem skutków epidemii Covid-19”, który współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa w ramach Działania 7.2 usługi społeczne i zdrowotne, Poddziałania 7.2.2. Usługi społeczne i zdrowotne – Projekty konkursowe oraz pozakonkursowe w zakresie epidemii Covid-19 Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. podpisał umowę z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Dzięki podpisaniu tejże umowy otrzymaliśmy wsparcie w postaci kardiomonitora transportowego MEDIANA M32. Wspomniany sprzęt będzie służył Pacjentom i Personelowi Oddziału Wewnętrznego naszego szpitala.