SPRZEDAŻ BUDYNKU SZKOŁY

W dniu dzisiejszym tj. 15 grudnia 2020 r. na terenie należącym do szpitala gościła Pani Marszałek Paulina Stochniałek - Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego. Jej obecność zawdzięczamy temu, że w ostatnich dniach Zarząd Województwa Wielkopolskiego podjął decyzję o zakupie budynku szkoły, który od wielu lat wynajmowany był przez Wielkopolskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rawiczu w celu edukacji szkolnej szczególnie w zawodach medycznych.

Odbyła się krótka konferencja prasowa z udziałem Pani Marszałek, Dyrektor Wielkopolskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rawiczu oraz Starosty Rawickiego Starosty Rawickiego Pana Adama Sperzyńskiego, a także Zarządu Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.