• 0.png
  • 1.png
  • 2.png

KSIĄŻKA DOKTORA TOMASZA WANTUŁY

Kochani!
Niezmiernie nam miło pochwalić się, że jeden z NASZYCH lekarzy wydał właśnie swoją książkę.
Listy do N. Zapisane w sercu – bo taki tytuł nosi druga już książka Doktora Tomasza Wantuły może być ona również w Państwa posiadaniu.
Czy za darmo? Nie do końca, autor książki w zamian za nią prosi o 5 minut. 5 minut poświęconych dla siebie, w jakikolwiek sposób, ważne by te 5 minut było dla Państwa przyjemnością.
Aby odebrać książkę u nas dodatkowo, po uzgodnieniu z Autorem prosimy o przyniesienie kartki z minimum jednym zdaniem, napisanym przez siebie ( może być więcej ). Zdaniem, którego nie zdążyliśmy komuś powiedzieć, lub chcielibyśmy, a z jakiś powodów nie potrafimy i nie możemy.
To co każdy z Was napisze pozostawiamy Wam samym, a my obiecujemy, że każdą Państwa myśl przekażemy autorowi i kto wie……może to będzie inspiracją do napisania kolejnej książki?
P.S. Koniecznie prosimy o dopisek Państwa imienia na karteczce, by myśli nie pozostały anonimowe.
Po książki zapraszamy Państwa jutro
tj. 22.04.2021 r.
do Budynku Administracji
w godzinach 09:00-10:00 oraz 13:00-14:00.
Autografy do książki będą rozdawane podczas Wieczoru Autorskiego, na który już chcemy Państwa zaprosić, ale chcemy go zorganizować, gdy warunki epidemiczne nam na to pozwolą.
Na sam koniec nie omieszkamy dołączyć się do podziękowań Doktora autorce prac znajdujących się w książce. To mieszkanka niedalekiej Góry, a więcej informacji na jej temat znajdą Państwo na blogu autora książki pod poniższym linkiem:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem