RESEKCJA JELITA GRUBEGO METODĄ LAPAROSKOPOWĄ

Resekcja jelita grubego metodą laparoskopową, czyli metodą, która pozwala na niewielkie nacięcie skóry i powłok jest wykonywana w Szpitalu Powiatowym w Rawiczu Sp. z o.o. Ten zabieg pozwala pacjentowi na szybszy powrót do normalnej aktywności życiowej, szybszy powrót do normalnej diety czy też szybszy powrót do normalnej funkcji jelita. Po tego rodzaju zabiegu
z reguły pacjent odczuwa mniejszy ból pooperacyjny, przebywa krócej w szpitalu jak również zaobserwować może lepszy efekt kosmetyczny niż po tradycyjnym zabiegu. Zabieg taki przeprowadzany jest bardzo precyzyjnie, a jego podgląd personel medyczny będący podczas operacji obserwuje na monitorze.

W murach nowoczesnego bloku operacyjnego naszego Szpitala pod okiem wyspecjalizowanej kadry medycznej oferujemy Państwu przeprowadzenie tego jak i wielu innych zabiegów z chirurgii ogólnej i laparoskopowej.

Zapraszamy do kontaktu Oddział Chirurgiczny Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. – 65 537 63 36 oraz 65 537 63 35.