• 0.png
  • 1.png
  • 2.png

NOWY DYREKTOR DS. MEDYCZNYCH

W dniu 30 czerwca 2022 r. współpracę z nami zakończył Dyrektor ds. medycznych lek. med. Jacek Profaska.

Od jutra tj. 01 lipca 2022 r. funkcję Dyrektora ds. medycznych przejmuje Kierownik Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii dr n. med. Tomasz Zawada, który pracuje w Szpitalu Powiatowym w Rawiczu od 2015 roku.

Dyrektor Zawada wcześniej pracował w Państwowym Szpitalu Klinicznym nr 3 oraz Państwowym Szpitalu Klinicznym nr 1 we Wrocławiu, gdzie kolejno pracę zawodową kontynuował w Szpitalu Uniwersyteckim Cochin w Paryżu w Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Stamtąd przeniósł się na stanowisko adiunkta w Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie a następnie został adiunktem na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką we Wrocławiu skąd przyszedł do nas na stanowisko Kierownika Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.  

Dyrektor oprócz pasji do swojego zawodu jest miłośnikiem żeglarstwa.

Byłemu Dyrektorowi życzymy wszelkiej pomyślności oraz powodzenia w realizacji dalszych planów i zamierzeń a nowemu Dyrektorowi życzymy powodzenia na stanowisku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem