• 2.png
  • 1.png
  • 0.png

Konferencja prasowa: 11,5 mln zł wsparcia od Zarządu Województwa Wielkopolskiego dla szpitala w Rawiczu

Konferencja prasowa: 11,5 mln zł wsparcia od Zarządu Województwa Wielkopolskiego dla szpitala w Rawiczu

Rozbudowa i wyposażenie w nowy sprzęt medyczny Szpitala Powiatowego w Rawiczu będą tematem konferencji prasowej, która odbędzie się 28 lutego 2018 r. o godz. 14.00
w sali konferencyjnej rawickiego szpitala przy ul. Grota Roweckiego 6.

Podczas spotkania podpisana zostanie umowa na dofinansowanie realizacji przez tę placówkę projektu pn. „Poprawa efektywności działania i skuteczności udzielanych świadczeń zdrowotnych poprzez inwestycje w infrastrukturę i doposażenie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.”. Zarząd Województwa Wielkopolskiego przyznał na ten cel blisko 11,5 mln zł ze środków unijnych w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 (WRPO 2014+). Umowę, w imieniu Instytucji Zarządzającej WRPO 2014+ podpisze Maciej Sytek, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego. Beneficjenta reprezentować będą Tomasz Paczkowski, Prezes Zarządu i Ewa Kaźmieruk – Wiceprezes Zarządu szpitala.

Projekt realizowany będzie w ramach Poddziałania 9.1.1 i dotyczy inwestycji w infrastrukturę zdrowotną, polegających na przeprowadzeniu niezbędnych z punktu widzenia udzielania świadczeń zdrowotnych prac remontowo-budowlanych, zakupie sprzętu medycznego czy wprowadzeniu rozwiązań w zakresie IT.

Więcej informacji na temat Poddziałania 9.1.1 „Infrastruktura ochrony zdrowia” w ramach WRPO 2014+ można uzyskać na stronie internetowej Programu: http://wrpo.wielkopolskie.pl

Prezentację projektu Szpitala Powiatowego w Rawiczu z dofinansowaniem z WRPO 2014+ znajdą Państwo po konferencji prasowej na www.umww.pl w dziale Aktualności Zarządu.

Anna Parzyńska- Paschke

Rzecznik Prasowy Marszałka

Województwa Wielkopolskiego

61 - 714 Poznań, al. Niepodległości 34

e:mail rzecznik@umww.pl

tel. 61 626 66 72

www.umww.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem