• 1.png
  • 0.png
  • 2.png

Podpisanie umowy o dofinansowanie projektu

W dniu 28 lutego 2018 roku o godz. 14.00 w Szpitalu Powiatowym w Rawiczu Sp. z o.o. została podpisana umowa o dofinansowanie projektu pn. „Poprawa efektywności działania i skuteczności udzielnych świadczeń zdrowotnych poprzez inwestycje w infrastrukturę i doposażenie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.”. Projekt realizowany będzie dzięki wsparciu udzielonemu przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Umowę, w imieniu Instytucji Zarządzającej WRPO 2014+ podpisał Maciej Sytek, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego. Beneficjenta reprezentowali Tomasz Paczkowski - Prezes Zarządu i Ewa Kaźmieruk – Wiceprezes Zarządu.

Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. uzyskał dofinansowanie w wysokości blisko 11,5 mln zł. Projekt realizowany będzie w ramach Poddziałania 9.1.1 i dotyczy inwestycji w infrastrukturę zdrowotną, polegających na przeprowadzeniu niezbędnych z punktu widzenia udzielania świadczeń zdrowotnych prac remontowo-budowlanych oraz zakupie sprzętu medycznego.

umowa na blisko 11 5 mln zl dofinansowania 509318 3

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem