INFORMACJA

Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. informuje, iż rozpoczął realizację nowej inwestycji pn. „Poprawa efektywności działania i skuteczności udzielanych świadczeń zdrowotnych poprzez inwestycje w infrastrukturę i doposażenie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.” W wyniku tej inwestycji powstanie nowe skrzydło Szpitala połączone łącznikiem z budynkiem głównym.

Realizacja powyższej inwestycji wymusza zmianę organizacji ruchu na terenie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. W związku z tym, za zgodą Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków, dokonano rozbiórki elementów ogrodzenia Szpitala, tj. metalowej bramy oraz trzech murowanych słupów. Po zakończeniu inwestycji ogrodzenie zostanie przywrócone do stanu pierwotnego.