Informacja o nowym kierowniku Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego

Pani mgr Monika August

Pani Monika August mieszka we Wrocławiu. W 1994 r. ukończyła Medyczne Studium Zawodowe we Wrocławiu i uzyskała tytuł pielęgniarki dyplomowanej. W 2009 r. ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu otrzymując tytuł magistra pielęgniarstwa. W 2014 r. ukończyła studia podyplomowe „Zarządzanie w podmiotach leczniczych”.

Posiada specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego, a obecnie jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w zakresie pielęgniarstwa opieki długoterminowej. Ma ukończone liczne szkolenia i kursy zawodowe.

Pracę rozpoczęła jako pielęgniarka w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym. Pracowała w oddziale intensywnej opieki kardiologicznej, chirurgii ogólnej. Pełniła funkcję pielęgniarki oddziałowej w oddziale chirurgii urazowo-ortopedycznej. W ostatnim czasie współpracowała ze Specjalistycznym Centrum Pielęgnacyjno-Opiekuńczym w Obornikach Śląskich jako dyrektor medyczny.

Od 16 kwietnia 2018 r. po przeprowadzeniu procedury konkursowej Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. zatrudnił Panią Monikę August jako kierownika ZOL.