• 0.png
  • 2.png
  • 1.png

Czas wirusa

98. BOJANOWSKIE STOWARZYSZENIE zGRAni

zGRAni

97. RADOSŁAW ZUTER INŻYNIERIA UŻYTKOWA

Radoslaw Zuter Inżynieria Użytkowa

96. "HURST" MONIKA BANASZKIEWICZ

logoHurst

95. CARLOS IT KAROL SUCHANECKI

carlosit

94. UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ IM. STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA W MIEJSKIEJ GÓRCE

93. GMINA JUTROSIN

JUTROSIN

92. GMINA WĄSOSZ

Wąsosz

91. RADA OSIEDLA STARE MIASTO

Rada Osiedla Stare miasto

90. AKADEMIA TEAKWONDO "IN NAE"

IN NaE

89. 3DGENCE ANDRZEJ KACZMAREK

88. KANCELARIA NOTARIALNA HALINA OLSZEWSKA

Notariusz Olszewska

87. PRZEDSZKOLE "CHATKA PUCHATKA" Z BOJANOWA

CHATKA PUCHATKA

86. KLUB SPORTOWY BOKS RAWICZ

BOKS RAWICZ

85. SOŁECTWO KAWCZE, GIERŁACHOWO I ZAKRZEWO

84. STRAŻACY OCHOTNICY Z ŁASZCZYNA

83. RAWICKIE TOWARZYSTWO TENISA ZIEMNEGO

Rawickie Towarzystwo Tenisa Ziemnego

82. INTER CARS S.A. z Rawicza

Inter Cars

81. STOWARZYSZENIE DZIECI I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH z Miejskiej Górki

SDION

80. A.D. FASHION AGNIESZKA DWORECKA

A.D. fashion

79. ZHP LESZNO oraz ZHP RAWICZ

ZHP LesznoZHP Rawicz

78. W. LEGUTKO PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-NASIENNE SP. Z O.O.

Legutko

77. OSP DĄBCZE

76. ORIVET SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA
Orivet

75. FUNDACJA RODZINY DUDA IM. MAKSYMILIANA DUDA z Grąbkowa

logo Fundacja Rodziny Duda

74. MICHAŁ KRUKOWIECKI AUTO CZĘŚCI

73. OSP SZYMANOWO

72. SPOŁECZNOŚĆ SARNOWY

71. PHU ARPON S.C. z Chojna

70. RAWI MET SP. Z O.O.

RAWI MET

69. ANDRZEJ WALKOWIAK INSTALACJE ELEKTRYCZNE

68. GM-AGRO M. GIERLIK z Dubina

gm agro

67. OSP MIEJSKA GÓRKA

66. PRZEDSIĘBIORSTO USŁUGOWE  RENOWACJA BARTŁOMIEJ ANDRZEJEWSKI ze Słupii Kapitulnej

65. KROGULEC OKLEINY SPÓŁKA CYWILNA z Wąsosza

Krogulec

64. PRYWATNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA URSZULA BANAŚ-MUCHA

63. GMINA RAWICZ

gMINA rAWICZ

62. GMINA BOJANOWO

Bojanowo

61. PPHU SIMER Łukasz Sroka

60. AGRIMAG Miejska Górka

59. MAGBUD Robert Magnus

58. GRUPA PIEPRZYK

Pieprzyk

57. CONTINENTAL TRAVEL z Sarnówki

56. DAX SYSTEMY KOMPUTEROWE Dariusz Nawrocki

DAX

55. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

WOŚP

54. PHPU GRANIT Tomasz Głuszak

53. INSTALMAR Systemy Elektryczne i Klimatyzacyjne Marcin Ruszczyński

INSTALMAR

52. ZAKŁAD WYLĘGU DROBIU SZYMANOWSKI ZENON

wYLĘG dROBIU

51. BEZPARTYJNI SILNY REGION

Bezpartyjni Silny Region

50. GEO-BUD z Miejskiej Górki

Geo Bud

49. WALBUD R.R. WALKOWIAK SP. J. z Niemarzyna

48. IDEA NIERUCHOMOŚCI FINANSE GRZEGORZ WARAKOMSKI

47. RKN GROUP Robert Nowak

RKN gorup

46. RS TIMBER Instalacje dla domu i przemysłu

RS timber

45. PRYWATNA PRAKTYKA WETERYNARYJNA MACIEJ JAGODZIŃSKI Z BOJANOWA

44. Firma ELMA-VIT Elżbieta Wdowiak z Wąsosza

Elma vit

43. MIEJSKO - GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W RAWICZU

MGOPS

42. MIESZKAŃCY SZKARADOWA I KATARZYNOWA

41. OSP SZKARADOWO

40. CARITAS RAWICZ

CARITAS

39. ZIÓŁKOWSKI SŁAWOMIR - KOMIS SPRZĘTU RTV AGD

38. FIRMA BUDOWLANA COVI Krzysztof Paszkowski z Goliny Wielkiej

COVI

37. Firma KOLAŃCZYK z Rawicza

36. Joanna Głuszak JOT-GIE z Jutrosina

35. INTER MARCHE z Rawicza

Inter

34. VELLUTO - HALINA BIODROWSKA PRACOWNIA KRAWIECKA

Velluto

33. P.W. ALMI M. Grześkowiak z Rawicza

32. SKLEP WIELOBRANŻOWY S. KACZMAREK Z CHOJNA

31. DZIENNY DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W RAWICZU

DPS w Rawiczu

30. KATARZYNA KANDULSKA AUTO SERWIS KANDULSKI

29. WALBET A.D.K.WALKOWIAK SPÓŁKA JAWNA

walbet

28. SERWIS KLIMATYZACJI SAMOCHODOWYCH Dariusz Nowaczyk

Serwis Klimatyzacji Samochodowych Dariusz Nowaczyk

27. LEMACAR Tomasz Mądry

Lemacar

26. SARNOWIANKA SARNOWA

 Sarnowianka Sarnowa

25. GAZOMET Sp. z o.o.

gazomet

24. cGAS controls Sp. z o.o.

cgas

23. FERMY WOŹNIAK

Fermy Woźniak

22. SCHALTBAU RAWAG

Rawag

21. POWIAT RAWICKI

Powiat rawicki

20. Stadnina Koni Dębno

Stadnina Koni

19. BRICO MARCHE z Rawicza, "EFEZ" Sp. z o.o.

Brico Marche

18. Adamel Wojciech Murawski z Zawady

Adamel

17. Pazoła Usługi Dźwigowe 

Pazoła

16. Euro System Roman Szumny z Chojna

15. Zakład Odzieżowy MWD Małgorzata Duda

MWD

14. Społeczność Rogożewa

13. OSP Rogożewo

12. Zakład Usług Leśnych Andrzej Pośpiech z Rogożewa

11. SOBMETAL - Bracia Sobańscy z Rogożewa

Sobmetal

10. Piekarnia Wiesława Nowakowska z Sobiałkowa

9. Dominika Bartkowiak - Zakład Krawiecki ze Szkaradowa

8. PROINVEST
proinvest

7. SMAK BISTRO
Smak Bistro

6. LEMI - Haft Komputerowy
Lemi Haft Komputerowy

5. JÓSKA

Jóska

4. INSBUD

 INSBUD

3. MED GROUP Piotr Chudy

2. "Dym" Centrum BHP Julita Dym

 Dym1

1. Niepubliczne Przedszkole "Sarenka" Anna Andrzejewska

  Sarenka

DZIĘKUJEMY 2

Czekamy na kolejnych życzliwych...

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem