Komunikat dot. szczepienia

Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. informuje, że zgłoszenia na szczepienia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-15:00 pod numerami telefonów:

508 580 081 lub 65 537 62 57.

Punkt Szczepień czynny od poniedziałku do piątku od 08:00-16:00.

Personel punktu szczepień będzie rejestrował pacjentów na kolejkę oczekujących a następnie (w zależności od wolnych terminów) pacjent dostanie powiadomienie SMS o terminie szczepienia.

Punkt szczepień znajduje się w lokalizacji po byłej poradni chirurgicznej (budynek główny szpitala, parter, wejście -- z tyłu budynku, wyjście -- od strony szczytu przy wjeździe na teren szpitala).

Osoba zgłaszająca się do szczepienia powinna wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw covid -19 (załącznik nr 1 - do pobrania) jak również wypełnić zgodę na przetwarzanie danych osobowych (załacznik nr 2).

Kwestionariusz i zgodę można pobrać, wydrukować i przynieść wypełnione dokumenty do punktu szczepień lub można wypełnić dokumenty również na miejscu.

Kwestionariusz szczepienia dla pacjenta z oświadczeniem pdf
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych pdf