• 1.png
  • 2.png
  • 0.png

Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o.

informuje, iż wszyscy Wykonawcy pobierający SIWZ ze strony:

www.szpitalrawicz.pl

związani są wszelkimi modyfikacjami i wyjaśnieniami do Specyfikacji zamieszczanymi na stronie internetowej Zamawiającego.

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie przetargu nieograniczonego na „Zakup i dostawę leków”.

Czytaj więcej...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie podstawowym bez negocjacji na „Zakup i dostawę środków ochrony indywidualnej”.

Czytaj więcej...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie podstawowym bez możliwości negocjacji na „Zakup i dostawę sprzętu jednorazowego użytku”.

Czytaj więcej...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie podstawowym bez możliwości negocjacji na „Zakup i dostawę sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby Bloku Operacyjnego”.

Czytaj więcej...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w przetargu nieograniczonego na „Zakup i dostawę rękawic medycznych”.

Czytaj więcej...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie podstawowym bez możliwości negocjacji na „Zakup i dostawę materiałów do sterylizacji”.

Czytaj więcej...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie podstawowym bez możliwości negocjacji na „Zakup i dostawę materiałów opatrunkowych”.

Czytaj więcej...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie podstawowym bez negocjacji na „Zakup i dostawa pieluchomajtek dla dorosłych i dzieci oraz środków higienicznych"

Czytaj więcej...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie podstawowym bez negocjacji na „Zakup i dostawa obłożeń chirurgicznych”

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem