• 2.png
  • 0.png
  • 1.png

Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o.

informuje, iż wszyscy Wykonawcy pobierający SIWZ ze strony:

www.szpitalrawicz.pl

związani są wszelkimi modyfikacjami i wyjaśnieniami do Specyfikacji zamieszczanymi na stronie internetowej Zamawiającego.

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie przetargu nieograniczonego na „Świadczenie usług sprzątania i czynności pomocowych dla Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.”.

Czytaj więcej...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie podstawowym z możliwością negocjacji na „Usługi cateringowe na całodobowe żywienie pacjentów Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.”.

Czytaj więcej...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego realizowane w trybie podstawowym bez negocjacji na „Dostęp do nowych wersji oraz świadczenie opieki serwisowej nad zintegrowanym systemem informatycznym Eskulap i Simple ERP”.

Czytaj więcej...

Przetarg nieograniczony na wykonanie usługi odbioru i unieszkodliwiania odpadów medycznych i niebezpiecznych Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.

Czytaj więcej...

Przetarg nieograniczony na kompleksowe usługi pralnicze wraz z wynajmem dla Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o zamówieniu na usługę społeczną dot. świadczenia usług gastronomicznych dla pacjentów Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.

Czytaj więcej...

Przetarg nieograniczony na wykonanie okresowych przeglądów technicznych oraz na naprawę sprzętu medycznego dla Szpitala Powiatowego w Rawiczu sp. z o.o.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o zamówieniu na usługę społeczną dot. udzielania świadczeń zdrowotnych w zakresie diagnostyki laboratoryjnej, bakteriologicznej i obsługi banku krwi dla Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. poniżej 750000 euro.

Czytaj więcej...

Przetarg nieograniczony na świadczenie usług rzemieślniczych i utrzymanie ruchu obiektów Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z.o.o

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem