• 2.png
  • 0.png
  • 1.png

Dzień Położnej oraz Międzynarodowy Dzień Pielęgniaki

Życzenia pielęgniarki i położne.jpg

RUTW SPARTAKIADA SENIORÓW

W imieniu Rawickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zapraszamy na VIII Majową Spartakiadę Seniorów , która odbędzie się 12 maja 2018 r. na terenie „Zielonego Fortu” w Rawiczu w godz. 11:00-15:00. W programie przewidziano:

  • Barek kawowy
  • Grochówkę z wkładką
  • Możliwość pomiaru ciśnienia i poziomu cukru
  • Pląsy i śpiewy

Dla wszystkich przewidziany jest udział w konkurencjach sprawnościowych, wypoczynek na świeżym powietrzu oraz wspaniałe towarzystwo.

Szczegóły na stronie internetowej RUTW pod adresem: http://www.rutw.eu/index.php/komunikaty/3941-viii-spartakiada-seniorow

BADANIE W KIERUNKU OSTEOPOROZY/BADANIE WZROKU

W dniu 25 kwietnia br. odbyła się kolejna akcja badań w kierunku osteoporozy. Frekwencja i tym razem dopisała. Przebadanych zostało kilkadziesiąt pacjentów. Niewiele mniej mogło skorzystać również z ogólnego badania wzroku.
Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy na kolejne akcje badań profilaktycznych.

Czytaj więcej...

INFORMACJA

Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. informuje, iż rozpoczął realizację nowej inwestycji pn. „Poprawa efektywności działania i skuteczności udzielanych świadczeń zdrowotnych poprzez inwestycje w infrastrukturę i doposażenie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.” W wyniku tej inwestycji powstanie nowe skrzydło Szpitala połączone łącznikiem z budynkiem głównym.

Realizacja powyższej inwestycji wymusza zmianę organizacji ruchu na terenie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. W związku z tym, za zgodą Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków, dokonano rozbiórki elementów ogrodzenia Szpitala, tj. metalowej bramy oraz trzech murowanych słupów. Po zakończeniu inwestycji ogrodzenie zostanie przywrócone do stanu pierwotnego.