W dniu 28 maja 2024 r. na naszym Oddziale Pediatrycznym nastąpiło podsumowanie akcji charytatywnej prowadzonej przy okazji „Rajdu Koguta”.

W imieniu pacjentów oraz personelu oddziału pediatrycznego pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za zorganizowanie akcji zbiórki prezentów, która przyniosła radość i uśmiech naszym najmłodszym pacjentom. Inicjatywa Pana Tomasza Lisiaka uczestnika „Rajdu Koguta”, pokazuje, jak wielkie serce i oddanie zostało włożone w działania charytatywne.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich miłośników Rajdu i hojności uczestników zbiórki, dzieci przebywające na naszym oddziale mogły na chwilę zapomnieć o trudach związanych z hospitalizacją. Każdy z podarowanych prezentów wniósł do naszego szpitala promyk nadziei i radości, co jest nieocenionym wsparciem w procesie ich leczenia i powrotu do zdrowia.

Doceniamy również trud i poświęcenie, jakie włożył Pan w zorganizowanie tego wydarzenia. Wiemy, że wymagało to wiele czasu, energii i koordynacji, aby zapewnić sukces akcji. Pana działania stanowią inspirujący przykład dla innych, pokazując, jak wiele można osiągnąć poprzez wspólną pracę na rzecz dobra innych.

Skip to content