ZWIĘKSZENIE DOFINANSOWANIA KPO DLA SZPITALA
Informujemy, że w efekcie aktualizacji list naboru w ramach inwestycji D4.1.1 Krajowego Planu Odbudowy przez Ministerstwo Zdrowia, Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. otrzyma wyższe wsparcie na realizację zadania pn. „Rozwój oddziału geriatrycznego Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. odpowiedzią na potrzeby zdrowotne i demograficzne społeczeństwa”.
Kwota dofinansowania wzrosła z dotychczasowych 9,9 mln zł do 14 500 000 zł. Całkowita wartość inwestycji nie ulega zmianie i wynosi 21 667 981,43 zł, co oznacza istotne zmniejszenie zaangażowania środków własnych szpitala.
Pozyskane fundusze pozwolą na realizację prac budowlano-modernizacyjnych, zakup nowoczesnego sprzętu medycznego odciążającego personel oraz rozwój bazy dydaktycznej dla kadr medycznych.


